Tort Emo - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Tort Emo – Tort w stylu Emo to jest coś. Mroczna atmosfera udzieli się wszystkim gościom tego mrocznego przyjęcia. Po lewej i po prawej stronie znajdują się ikonki z kategoriami do zmiany. Klikaj na każdą z nich wielokrotnie, a za każdym razem zmieni się coś na torcie. Zmieniamy figurki oraz sam tort dodając niekończącą się ilość zmian smaków, kolorów, dodatków i posypek. Powodzenia!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.6/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 4 710 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Zupy Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Makaron Gry Bar Gry Obiad Słodkie Gry Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą