Tort Dory - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Tort Dory – Dora jest w cukierni i ma możliwość przygotowania sobie tortu jakiego tylko chce. Może dowolnie zmieniać biszkopt, polewę, nadzienie, owoce, posypki i każdy inny element tortu. Pomóż jej zadecydować jak powinien wyglądać najlepszy kawałek tortu. Klikaj na ikonki znajdujące się po lewej stronie ekranu gry, a potem na poszczególne rzeczy znajdujące się w ramce u góry. Udanego dekorowania.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 9 074 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Torty Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Kurczak Gra Deser Gry Zupy Gry Bar Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Owoce Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek