Tort Dory - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Tort Dory – Dora jest w cukierni i ma możliwość przygotowania sobie tortu jakiego tylko chce. Może dowolnie zmieniać biszkopt, polewę, nadzienie, owoce, posypki i każdy inny element tortu. Pomóż jej zadecydować jak powinien wyglądać najlepszy kawałek tortu. Klikaj na ikonki znajdujące się po lewej stronie ekranu gry, a potem na poszczególne rzeczy znajdujące się w ramce u góry. Udanego dekorowania.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 7 896 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gra Deser Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gra Ciasto Barbie Gry Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Zarabianie