Tort Alicji z Krainy Czarów - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Tort Alicji z Krainy Czarów (Alice Wonderland Cake) –  Tort Alicji z Krainy Czarów musi być tak wyjątkowy, jak ta kraina i jej mieszkańcy. Dziś Alicja jest zaproszona na herbatkę i spotka się z wieloma znajomymi, którzy są zupełnie nadzwyczajni. Alicja nie chciałaby iść na to spotkanie z pustymi rękoma. Torcik byłby idealnym prezentem dla gospodarza. Pomóżcie Alicji w przygotowaniu i udekorowaniu go.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 836 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Zupy Gry Makaron Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Torty Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Bar Gry Kanapki Gry Lody Gry Zarabianie Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce