Torcik Zielonej Żabki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Torcik Zielonej Żabki (Frog Cake Decor) – Na wiosnę najbardziej pasuje zieleń. Taki też może być ten wyjątkowy tort. Wybierz kolory i dekoracje z listy wyborów. Możesz sobie pozwolić na naprawdę fantazyjne wykonanie. Z żabką w roli głównej.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 379 razy
Zobacz także:
Gry Desery,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Owoce Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gra Deser Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Makaron Gry Torty Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki