Torcik Zielonej Żabki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Torcik Zielonej Żabki (Frog Cake Decor) – Na wiosnę najbardziej pasuje zieleń. Taki też może być ten wyjątkowy tort. Wybierz kolory i dekoracje z listy wyborów. Możesz sobie pozwolić na naprawdę fantazyjne wykonanie. Z żabką w roli głównej.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 747 razy
Zobacz także:
Gry Desery,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Fast Food Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Ciastka Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Makaron Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Kanapki