Torcik Zielonej Żabki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Torcik Zielonej Żabki (Frog Cake Decor) – Na wiosnę najbardziej pasuje zieleń. Taki też może być ten wyjątkowy tort. Wybierz kolory i dekoracje z listy wyborów. Możesz sobie pozwolić na naprawdę fantazyjne wykonanie. Z żabką w roli głównej.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 240 razy
Zobacz także:
Gry Desery,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Torty Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Makaron Gry Kuchnia Gra Deser Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Zupy Gry Warzywa Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Bar