Torcik Weselny - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Torcik Weselny – tort weselny to jedna z ważniejszych atrakcji na przyjęciu weselnym. Tort musi być duży, piękny i kolorowy. Najpopularniejsze torty to truskawkowy z bita śmietaną lub czekoladowy. Ale teraz możesz sam zadecydować jaki tort będzie najlepszy. Wybieraj polewy, dodatki, dekoracje i mnóstwo innych elementów, które sprawią, że Twój tort będzie niepowtarzalny. Pamiętaj, aby na koniec zrobić fotkę.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.9/10 (liczba ocen: 16)
Grano już: 9 139 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Fast Food Gra Ciasto Barbie Gry Gry Przepisy Gry Hamburgery Gra Deser Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Torty Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Obiad Gry Makaron Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Ciastka