Torcik na Ślub - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Torcik na Ślub – stwórz swój wymarzony tort weselny! Wokół toru widzisz wiele ikonek, klikaj na nie wielokrotnie i obserwuj co zmienia się w jego wyglądzie. Nie zapomnij dodać gustownych, ślubnych dodatków na szczycie tortu jak na przykład obrączek. Pokaż jak będzie wyglądał Twój tort!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 4 083 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gra Deser Barbie Gry Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Lody Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Zupy Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie