Torcik na Ślub - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Torcik na Ślub – stwórz swój wymarzony tort weselny! Wokół toru widzisz wiele ikonek, klikaj na nie wielokrotnie i obserwuj co zmienia się w jego wyglądzie. Nie zapomnij dodać gustownych, ślubnych dodatków na szczycie tortu jak na przykład obrączek. Pokaż jak będzie wyglądał Twój tort!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 4 832 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Obiad Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Zupy Gra Ciasto Barbie Gry Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Makaron Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Lody