Torcik na Ślub - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Torcik na Ślub – stwórz swój wymarzony tort weselny! Wokół toru widzisz wiele ikonek, klikaj na nie wielokrotnie i obserwuj co zmienia się w jego wyglądzie. Nie zapomnij dodać gustownych, ślubnych dodatków na szczycie tortu jak na przykład obrączek. Pokaż jak będzie wyglądał Twój tort!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 4 777 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Zupy Barbie Gry Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Makaron Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Lody