Top Chef - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Top Chef – w tej grze mamy 5 poziomów gry. Aby przechodzić do kolejnych musisz osiągnąć dany cel w określonym czasie. Obsługujesz klientów podając im to co zamówili i zbierasz od nich pieniądze. Jeśli pomylisz zamówienie, możesz wyrzucić źle przygotowaną rzecz do kosza. Kiedy klient wejdzie do baru i usiądzie, pojawi się nad jego głową obrazek z rzeczą, którą chce. Na barze widzisz różne produkty takie jak hamburgera, czy colę, jeśli klient zamawia cole, kliknij na nią, a następnie na klienta, aby podać. Klient zostawi pieniądze, a Ty klikając na nie zbierasz je i zarabiasz!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 16)
Grano już: 12 247 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Barbie Gry Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Bar Gry Warzywa Gry Lody Gry Fast Food Gry Owoce Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Obiad Słodkie Gry Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Kanapki Gry Pieczenie