Top Chef - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Top Chef – w tej grze mamy 5 poziomów gry. Aby przechodzić do kolejnych musisz osiągnąć dany cel w określonym czasie. Obsługujesz klientów podając im to co zamówili i zbierasz od nich pieniądze. Jeśli pomylisz zamówienie, możesz wyrzucić źle przygotowaną rzecz do kosza. Kiedy klient wejdzie do baru i usiądzie, pojawi się nad jego głową obrazek z rzeczą, którą chce. Na barze widzisz różne produkty takie jak hamburgera, czy colę, jeśli klient zamawia cole, kliknij na nią, a następnie na klienta, aby podać. Klient zostawi pieniądze, a Ty klikając na nie zbierasz je i zarabiasz!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 16)
Grano już: 12 576 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Zupy Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Lody Gry Obiad Gry Dekorowanki Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Kanapki Gry Makaron Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Pieczenie Gry Warzywa