Top Chef - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Hamburger nie wywodzi się od słowa Ham (ang. szynka), ale od niemieckiego miasta Hamburg. Hamburgera czyli "befsztyk po hambursku" wymyślił w 1904 roku niemiecki garncarz Fletcher Davis, który pewnego razu swoim gościom w barze w Teksasie zaproponował kotlet na grzance z sałatą, musztardą i majonezem. Tak powstał znany dziś na całym świecie hamburger i jego różne odmiany jak cheeseburger, fishburger czy chickenburger.
Trwa ładowanie gry...

Top Chef – w tej grze mamy 5 poziomów gry. Aby przechodzić do kolejnych musisz osiągnąć dany cel w określonym czasie. Obsługujesz klientów podając im to co zamówili i zbierasz od nich pieniądze. Jeśli pomylisz zamówienie, możesz wyrzucić źle przygotowaną rzecz do kosza. Kiedy klient wejdzie do baru i usiądzie, pojawi się nad jego głową obrazek z rzeczą, którą chce. Na barze widzisz różne produkty takie jak hamburgera, czy colę, jeśli klient zamawia cole, kliknij na nią, a następnie na klienta, aby podać. Klient zostawi pieniądze, a Ty klikając na nie zbierasz je i zarabiasz!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 11 982 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Barbie Gry Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gra Deser Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Lody Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek