Top Chef - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Kiełbaska, szynka czy inne wędzone mięsko najlepiej smakuje z chrzanem. Podstawowym "problemem" chrzanu jest jednak jego ostry smak i tu z pomocą przychodzi sosik majonezowo-chrzanowy. Składniki mieszamy według uznania, ale najlepiej pół na pół. Taki sosik idealnie nada się także do innych potraw jak np. jaja na twardo.
Trwa ładowanie gry...

Top Chef – w tej grze mamy 5 poziomów gry. Aby przechodzić do kolejnych musisz osiągnąć dany cel w określonym czasie. Obsługujesz klientów podając im to co zamówili i zbierasz od nich pieniądze. Jeśli pomylisz zamówienie, możesz wyrzucić źle przygotowaną rzecz do kosza. Kiedy klient wejdzie do baru i usiądzie, pojawi się nad jego głową obrazek z rzeczą, którą chce. Na barze widzisz różne produkty takie jak hamburgera, czy colę, jeśli klient zamawia cole, kliknij na nią, a następnie na klienta, aby podać. Klient zostawi pieniądze, a Ty klikając na nie zbierasz je i zarabiasz!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 16)
Grano już: 12 458 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Owoce Gry Hamburgery Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Bar Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Zupy