Top Chef - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeden pączek to 250 do 400 kcal (kilokalorii), czyli mniej więcej tyle samo co 100 gram żółtego sera pełnotłustego czy 100-gramowy kotlet schabowy przy czym np. 100 g mandarynek to jedynie 22 kilokalorie. Aby "spalić" zjedzonego pączka potrzebujemy 13 minut szybkiego biegu lub wchodzenia po schodach lub 28 minut pływania albo... 10 godzin siedzenia na kanapie.:)
Trwa ładowanie gry...

Top Chef – w tej grze mamy 5 poziomów gry. Aby przechodzić do kolejnych musisz osiągnąć dany cel w określonym czasie. Obsługujesz klientów podając im to co zamówili i zbierasz od nich pieniądze. Jeśli pomylisz zamówienie, możesz wyrzucić źle przygotowaną rzecz do kosza. Kiedy klient wejdzie do baru i usiądzie, pojawi się nad jego głową obrazek z rzeczą, którą chce. Na barze widzisz różne produkty takie jak hamburgera, czy colę, jeśli klient zamawia cole, kliknij na nią, a następnie na klienta, aby podać. Klient zostawi pieniądze, a Ty klikając na nie zbierasz je i zarabiasz!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 12 077 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gra Deser Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Zupy Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Lody Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gra Ciasto Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę