Tiramisu Według Elsy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Tiramisu Według Elsy (Elsa Cooking Tiramisu) – Elsa uwielbia desery! zwłaszcza te, które przygotuje sama. Wtedy używa tylko najlepszych i zdrowych składników dzięki czemu jej potrawy są zawsze wyjątkowe. Po wykonaniu deseru przychodzi czas na degustację na którą z pewnością będą zaproszeni: jej siostra Anna i przyjaciele Olaf, Kristoff czy Sven..:)

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 999 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Ciastka Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gra Ciasto Gry Torty Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Zarabianie