Tiramisu Według Elsy | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Tiramisu Według Elsy (Elsa Cooking Tiramisu) – Elsa uwielbia desery! zwłaszcza te, które przygotuje sama. Wtedy używa tylko najlepszych i zdrowych składników dzięki czemu jej potrawy są zawsze wyjątkowe. Po wykonaniu deseru przychodzi czas na degustację na którą z pewnością będą zaproszeni: jej siostra Anna i przyjaciele Olaf, Kristoff czy Sven..:)

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 515 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Pizza Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Lody Gry Bar Gry Pieczenie Gry Makaron Słodkie Gry Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Obiad Gra Ciasto Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce