Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Ten Jedyny Weselny Tort (Cooking Wedding Cake) – Wielka to przyjemność i odpowiedzialność, gdy robi się tort weselny. Przygotuj składniki, upiecz ciasto i zajmij się jego dekorowaniem na ten jedyny dzień, gdy dwoje ludzi przysięga sobie miłość na zawsze.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 268 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Lody Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Obiad Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Pizza Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gra Deser Słodkie Gry Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Zarabianie Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Fast Food Gry Kanapki