Ten Jedyny Weselny Tort - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Ten Jedyny Weselny Tort (Cooking Wedding Cake) – Wielka to przyjemność i odpowiedzialność, gdy robi się tort weselny. Przygotuj składniki, upiecz ciasto i zajmij się jego dekorowaniem na ten jedyny dzień, gdy dwoje ludzi przysięga sobie miłość na zawsze.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 052 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Zupy Gry Przepisy Gry Owoce Gry Obiad Gry Hamburgery Gra Deser Gry Ciastka Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Bar Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Torty Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę