Ten Jedyny Weselny Tort - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Ten Jedyny Weselny Tort (Cooking Wedding Cake) – Wielka to przyjemność i odpowiedzialność, gdy robi się tort weselny. Przygotuj składniki, upiecz ciasto i zajmij się jego dekorowaniem na ten jedyny dzień, gdy dwoje ludzi przysięga sobie miłość na zawsze.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 218 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Lody Gra Deser Gry Kuchnia Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Barbie Gry Gry Makaron Słodkie Gry Gry Torty