Ten Jedyny Weselny Tort | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Ten Jedyny Weselny Tort (Cooking Wedding Cake) – Wielka to przyjemność i odpowiedzialność, gdy robi się tort weselny. Przygotuj składniki, upiecz ciasto i zajmij się jego dekorowaniem na ten jedyny dzień, gdy dwoje ludzi przysięga sobie miłość na zawsze.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 547 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Zupy Gry Warzywa Gry Pizza Gra Deser Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Owoce Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Makaron Gry Lody Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Obiad