Tęczowy Tort - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Tęczowy Tort – ten wspaniały tęczowy tort sprawdzi się nie tylko jako „coś słodkiego” do przekąszenia w letnie popołudnie, ale i stanie się główną atrakcją każdego urodzinowego przyjęcia. A może przygotujecie taki tort i sprawicie niespodziankę komuś bliskiemu?

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.3/10 (liczba ocen: 12)
Grano już: 5 456 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Makaron Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Lody Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Zarabianie Gra Deser Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Owoce Gry Obiad Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy