Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Tęczowy Tort – ten wspaniały tęczowy tort sprawdzi się nie tylko jako „coś słodkiego” do przekąszenia w letnie popołudnie, ale i stanie się główną atrakcją każdego urodzinowego przyjęcia. A może przygotujecie taki tort i sprawicie niespodziankę komuś bliskiemu?

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 4.0/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 2 505 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Pizza Gry Bar Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Lody Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Przepisy Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Kanapki Gry z Czekoladą