Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Tęczowy Tort – ten wspaniały tęczowy tort sprawdzi się nie tylko jako „coś słodkiego” do przekąszenia w letnie popołudnie, ale i stanie się główną atrakcją każdego urodzinowego przyjęcia. A może przygotujecie taki tort i sprawicie niespodziankę komuś bliskiemu?

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 4.0/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 2 861 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Obiad Gry Bar Gry Zupy Gry Pizza Gra Deser Gry Pieczenie Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Torty Gry Kurczak Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam