Tęczowy Tort | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Tęczowy Tort – ten wspaniały tęczowy tort sprawdzi się nie tylko jako „coś słodkiego” do przekąszenia w letnie popołudnie, ale i stanie się główną atrakcją każdego urodzinowego przyjęcia. A może przygotujecie taki tort i sprawicie niespodziankę komuś bliskiemu?

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 4.8/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 3 340 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Bar Gry Obiad Gry Pizza Gry Zarabianie Gry Kanapki Barbie Gry Słodkie Gry Gry Zupy Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gra Deser Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Lody Gry Hamburgery