Tęczowe Pyszności | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Tęczowe Pyszności (Rainbow Popsicles) – udekoruj swojego własnego loda o pięknych tęczowych barwach. Decydujesz o wyborze patyczka, posypki, polewy, a nawet możesz nadać mu śmieszną minkę.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 908 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Pizza Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Torty Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Zupy Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Makaron