Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Tęczowe Muffinki Sary – Chcecie się dowiedzieć, jak zrobić wspaniałe muffinki w kolorach tęczy? Sara przygotuje razem z Wami! Przygotujcie najpierw potrzebne składniki i przyrządy, a następnie weźcie się za sporządzanie ciasta i pieczenie muffinek. Pamiętajcie, że do każdej foremki zmieszczą się 3 porcje ciasta.

Sterowanie – myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.1/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 6683 razy
Zobacz także:
Gry Ciastka i Ciasteczka, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Pizza Gry Torty Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Bar Gry Ciastka Barbie Gry Słodkie Gry Gry Kanapki Gra Deser Gry Obiad Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery