Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Tęczowe Muffinki Sary – Chcecie się dowiedzieć, jak zrobić wspaniałe muffinki w kolorach tęczy? Sara przygotuje razem z Wami! Przygotujcie najpierw potrzebne składniki i przyrządy, a następnie weźcie się za sporządzanie ciasta i pieczenie muffinek. Pamiętajcie, że do każdej foremki zmieszczą się 3 porcje ciasta.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.1/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 7 635 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Lody Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Kanapki Gry Torty Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Makaron Gry Pizza Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Ciastka