Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Tęczowe Muffinki Sary – Chcecie się dowiedzieć, jak zrobić wspaniałe muffinki w kolorach tęczy? Sara przygotuje razem z Wami! Przygotujcie najpierw potrzebne składniki i przyrządy, a następnie weźcie się za sporządzanie ciasta i pieczenie muffinek. Pamiętajcie, że do każdej foremki zmieszczą się 3 porcje ciasta.

Sterowanie – myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.1/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 6 824 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Pizza Gry Przepisy Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Owoce Gry Kanapki Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Lody Gry Fast Food Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Torty Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gra Ciasto Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie