Tęczowe Muffinki Sary - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Tęczowe Muffinki Sary – Chcecie się dowiedzieć, jak zrobić wspaniałe muffinki w kolorach tęczy? Sara przygotuje razem z Wami! Przygotujcie najpierw potrzebne składniki i przyrządy, a następnie weźcie się za sporządzanie ciasta i pieczenie muffinek. Pamiętajcie, że do każdej foremki zmieszczą się 3 porcje ciasta.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.4/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 9 373 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Makaron Gra Deser Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Lody Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Fast Food