Tęczowe Muffinki Sary | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Tęczowe Muffinki Sary – Chcecie się dowiedzieć, jak zrobić wspaniałe muffinki w kolorach tęczy? Sara przygotuje razem z Wami! Przygotujcie najpierw potrzebne składniki i przyrządy, a następnie weźcie się za sporządzanie ciasta i pieczenie muffinek. Pamiętajcie, że do każdej foremki zmieszczą się 3 porcje ciasta.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.1/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 7 112 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gra Deser Gry Zupy Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Torty Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Pizza Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Dekorowanki