Tęczowe Muffinki Sary - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Tęczowe Muffinki Sary – Chcecie się dowiedzieć, jak zrobić wspaniałe muffinki w kolorach tęczy? Sara przygotuje razem z Wami! Przygotujcie najpierw potrzebne składniki i przyrządy, a następnie weźcie się za sporządzanie ciasta i pieczenie muffinek. Pamiętajcie, że do każdej foremki zmieszczą się 3 porcje ciasta.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.4/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 9 248 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Bar Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Torty Barbie Gry Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Owoce Gry Zupy Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Makaron Gry Ciastka Gry Warzywa