Tęczowe Ciasto Urodzinowe - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Tęczowe Ciasto Urodzinowe – zobacz jak bardzo kolorowe może być ciasto. Na urodzinowe przyjęcie jest idealne. Udekoruj swoją wersję. Możesz zmieniać bardzo dużo elementów, kształty, polewy, posypki, owoce. Zrób takie ciasto, które chciałabyś mieć na swoim przyjęciu. Udanej zabawy!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.4/10 (liczba ocen: 16)
Grano już: 8 872 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Bar Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Kanapki Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Kurczak Gry Lody Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Obiad