Tęczowe Ciasto Urodzinowe - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Tęczowe Ciasto Urodzinowe – zobacz jak bardzo kolorowe może być ciasto. Na urodzinowe przyjęcie jest idealne. Udekoruj swoją wersję. Możesz zmieniać bardzo dużo elementów, kształty, polewy, posypki, owoce. Zrób takie ciasto, które chciałabyś mieć na swoim przyjęciu. Udanej zabawy!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.4/10 (liczba ocen: 16)
Grano już: 8 589 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Barbie Gry Gry Owoce Gry Hamburgery Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Zupy