Tęczowa Sałatka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Tęczowa Sałatka – klikaj na ikonki widoczne na ekranie gry i zobacz co można dodać do pucharka, aby stworzyć z niego pyszny deser owocowy z polewami. Możesz również dodać do tego napój i skomponować idealny zestaw, który chętnie zamówiłabyś w restauracji. Mniam, mniam!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.9/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 3 965 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Bar Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Zupy Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Kanapki