Tarta z Bananami - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Tarta z Bananami (Banana Egg Tarts) – Daj się zaprosić na nietypową lekcję. Lekcje, która odbywa się w kuchni a twoim nauczycielem jest urocza Sara. Nauczy Cię dziś robić pyszną tartę z bananami. Gdy znajdziesz się w pomieszczeniu kuchennym sprawdź listę produktów, które są Ci potrzebne i znajdź je wszystkie. Dopiero teraz można przejść do właściwej nauki. Mieszanie, ugniatanie, wałkowanie, krojenie i obróbka termiczna. A po wszystkim? Pysznie.

Sterowanie – za pomocą myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.6/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 2 140 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Makaron Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Torty Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Zupy Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam