Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Tarta z Bananami (Banana Egg Tarts) – Daj się zaprosić na nietypową lekcję. Lekcje, która odbywa się w kuchni a twoim nauczycielem jest urocza Sara. Nauczy Cię dziś robić pyszną tartę z bananami. Gdy znajdziesz się w pomieszczeniu kuchennym sprawdź listę produktów, które są Ci potrzebne i znajdź je wszystkie. Dopiero teraz można przejść do właściwej nauki. Mieszanie, ugniatanie, wałkowanie, krojenie i obróbka termiczna. A po wszystkim? Pysznie.

Sterowanie – za pomocą myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 161 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Warzywa Gra Ciasto Gra Deser Gry Obiad Gry Makaron Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Lody Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Zupy Gry Bar Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka