Tarta z Bananami - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Tarta z Bananami (Banana Egg Tarts) – Daj się zaprosić na nietypową lekcję. Lekcje, która odbywa się w kuchni a twoim nauczycielem jest urocza Sara. Nauczy Cię dziś robić pyszną tartę z bananami. Gdy znajdziesz się w pomieszczeniu kuchennym sprawdź listę produktów, które są Ci potrzebne i znajdź je wszystkie. Dopiero teraz można przejść do właściwej nauki. Mieszanie, ugniatanie, wałkowanie, krojenie i obróbka termiczna. A po wszystkim? Pysznie.

Sterowanie – za pomocą myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.6/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 2 364 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Makaron Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Warzywa Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Owoce Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Bar Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry