Tarta z Bananami - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Tarta z Bananami (Banana Egg Tarts) – Daj się zaprosić na nietypową lekcję. Lekcje, która odbywa się w kuchni a twoim nauczycielem jest urocza Sara. Nauczy Cię dziś robić pyszną tartę z bananami. Gdy znajdziesz się w pomieszczeniu kuchennym sprawdź listę produktów, które są Ci potrzebne i znajdź je wszystkie. Dopiero teraz można przejść do właściwej nauki. Mieszanie, ugniatanie, wałkowanie, krojenie i obróbka termiczna. A po wszystkim? Pysznie.

Sterowanie – za pomocą myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.6/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 2 771 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Bar Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Kurczak Barbie Gry Gry Zupy Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gra Deser Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Ciastka