Tarta Cytrynowa - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Tarta Cytrynowa – wielbłąd przebył dłuuugą drogę przez pustynie i jest bardzo zmęczony, ale nie położy się spać, ale zajmie się swoim hobby, czyli pieczeniem ciast! Ma ochotę na pyszną tartę o cytrynowym smaku! No, no brzmi świetnie! Pomóżcie mu, a przy okazji poznacie przepis na ten pyszny deser.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 4 189 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Obiad Gry Kanapki Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Lody Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Bar Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Fast Food