Tarta Cytrynowa - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Tarta Cytrynowa – wielbłąd przebył dłuuugą drogę przez pustynie i jest bardzo zmęczony, ale nie położy się spać, ale zajmie się swoim hobby, czyli pieczeniem ciast! Ma ochotę na pyszną tartę o cytrynowym smaku! No, no brzmi świetnie! Pomóżcie mu, a przy okazji poznacie przepis na ten pyszny deser.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 4 031 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Torty Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gra Deser Gry Zupy Gry Lody Gry Makaron Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Bar