Tarta Cytrynowa - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Tarta Cytrynowa – wielbłąd przebył dłuuugą drogę przez pustynie i jest bardzo zmęczony, ale nie położy się spać, ale zajmie się swoim hobby, czyli pieczeniem ciast! Ma ochotę na pyszną tartę o cytrynowym smaku! No, no brzmi świetnie! Pomóżcie mu, a przy okazji poznacie przepis na ten pyszny deser.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 3 931 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Kanapki Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Pieczenie Gra Deser Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Kuchnia