Talerz Sushi - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Talerz Sushi – lubicie Sushi? A próbowaliście je kiedyś? Jest to surowa ryba owinięta w ryż. Oczywiście istnieje wiele wersji podania tego przysmaku, ale bez wątpienia jest to potrawa, która na talerzu wygląda bardzo estetycznie. W tej grze możecie udekorować swój własny talerz z Sushi. Po lewej stronie są ikonki z różnymi składnikami i rodzajami Sushi, kliknij na nie jeśli maja znaleźć się na Twoim talerzu. Udanej zabawy!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.1/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 6 371 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Obiad Gry Makaron Gry Lody Gry Bar Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gra Deser Barbie Gry Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Zupy Gry Warzywa Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry