Talerz Spaghetti - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Talerz Spaghetti – skomponuj swój własny talerz spaghetti. Po lewej stronie ekranu widzisz ikonki, klikaj na nie wielokrotnie, a po każdym kliknięciu zmieni się rzecz w danej kategorii, na przykład pierwsza ikonka to wybór makaronu. Kolejna to sos. Przejrzyj wszystkie i wybierz idealne dla siebie spaghetti.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.8/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 6 095 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Bar Gry Makaron Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Kanapki Gra Ciasto Barbie Gry Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Obiad Gry Torty Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Lody Gry Owoce Gra Deser Gry Zarabianie