Talerz Spaghetti - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Talerz Spaghetti – skomponuj swój własny talerz spaghetti. Po lewej stronie ekranu widzisz ikonki, klikaj na nie wielokrotnie, a po każdym kliknięciu zmieni się rzecz w danej kategorii, na przykład pierwsza ikonka to wybór makaronu. Kolejna to sos. Przejrzyj wszystkie i wybierz idealne dla siebie spaghetti.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.8/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 6 030 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Zupy Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Kuchnia Gra Deser Gry Lody Gry Makaron Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Obiad Barbie Gry Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek