Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Talerz Spaghetti – skomponuj swój własny talerz spaghetti. Po lewej stronie ekranu widzisz ikonki, klikaj na nie wielokrotnie, a po każdym kliknięciu zmieni się rzecz w danej kategorii, na przykład pierwsza ikonka to wybór makaronu. Kolejna to sos. Przejrzyj wszystkie i wybierz idealne dla siebie spaghetti.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.8/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 5 224 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Owoce Gry Kurczak Gry Bar Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Makaron Gra Deser Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Torty