Tajemnicza Shwarma | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Tajemnicza Shwarma – shwarma to pyszna przekąska, którą możemy kupić w barach szybkiej obsługi. Jest to kebab lub tortilla w zależności od tego w jakie cisto jest owinięte. W środku znajdziemy wiele warzyw i dodatków, które sprawiają, ze shwarma ma tak pyszny smak. Skomponuj swoją shwarmę z takich dodatków jakie tylko chcesz w niej mieć. Klikaj na ikonki znajdujące się u dołu ekranu, a potem na rzeczy z listy po lewej stronie. Smacznego!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.8/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 3 656 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Hamburgery Słodkie Gry Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Pizza Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Ciastka Gry Torty Gry Kanapki Gry Lody Gry Bar Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Fast Food