Tacos Tacos - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Tacos Tacos – zapraszamy do kuchni pełnej smaków. Czas na przygotowanie steku tacos. Zapowiada się pikantne danie, które poznasz krok po kroku. Dzięki temu możesz przygotować podobne danie u siebie w domu. Na ekranie gry u góry będą pojawiały się instrukcje, dodatkowo rzecz, którą trzeba użyć czy włączyć będzie podświetlało się na czerwono. Na początku gry włączamy kuchenkę i sięgamy po patelnie, którą przeciągamy na palnik. Zobacz co trzeba zrobić dalej.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.6/10 (liczba ocen: 12)
Grano już: 6 303 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Zupy Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Owoce Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Torty Gry Kuchnia Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Bar Gra Deser Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Warzywa