Tacos Tacos | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Tacos Tacos – zapraszamy do kuchni pełnej smaków. Czas na przygotowanie steku tacos. Zapowiada się pikantne danie, które poznasz krok po kroku. Dzięki temu możesz przygotować podobne danie u siebie w domu. Na ekranie gry u góry będą pojawiały się instrukcje, dodatkowo rzecz, którą trzeba użyć czy włączyć będzie podświetlało się na czerwono. Na początku gry włączamy kuchenkę i sięgamy po patelnie, którą przeciągamy na palnik. Zobacz co trzeba zrobić dalej.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.6/10 (liczba ocen: 12)
Grano już: 6 006 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Bar Gra Ciasto Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Kanapki Gra Deser Gry Ciastka Barbie Gry Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Makaron Gry Zręcznościowe