Tacos Tacos - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Tacos Tacos – zapraszamy do kuchni pełnej smaków. Czas na przygotowanie steku tacos. Zapowiada się pikantne danie, które poznasz krok po kroku. Dzięki temu możesz przygotować podobne danie u siebie w domu. Na ekranie gry u góry będą pojawiały się instrukcje, dodatkowo rzecz, którą trzeba użyć czy włączyć będzie podświetlało się na czerwono. Na początku gry włączamy kuchenkę i sięgamy po patelnie, którą przeciągamy na palnik. Zobacz co trzeba zrobić dalej.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.6/10 (liczba ocen: 12)
Grano już: 7 024 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Bar Gry Fast Food Gra Deser Barbie Gry Gry Lody Gry Torty Gry Makaron Gry Owoce Gry Kurczak Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry z Czekoladą Słodkie Gry