Tacos Tacos - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Tacos Tacos – zapraszamy do kuchni pełnej smaków. Czas na przygotowanie steku tacos. Zapowiada się pikantne danie, które poznasz krok po kroku. Dzięki temu możesz przygotować podobne danie u siebie w domu. Na ekranie gry u góry będą pojawiały się instrukcje, dodatkowo rzecz, którą trzeba użyć czy włączyć będzie podświetlało się na czerwono. Na początku gry włączamy kuchenkę i sięgamy po patelnie, którą przeciągamy na palnik. Zobacz co trzeba zrobić dalej.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.6/10 (liczba ocen: 12)
Grano już: 7 145 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kuchnia Słodkie Gry Gra Deser Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Lody Gry Kanapki Gry Zupy Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Torty