Tacos Tacos | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Tacos Tacos – zapraszamy do kuchni pełnej smaków. Czas na przygotowanie steku tacos. Zapowiada się pikantne danie, które poznasz krok po kroku. Dzięki temu możesz przygotować podobne danie u siebie w domu. Na ekranie gry u góry będą pojawiały się instrukcje, dodatkowo rzecz, którą trzeba użyć czy włączyć będzie podświetlało się na czerwono. Na początku gry włączamy kuchenkę i sięgamy po patelnie, którą przeciągamy na palnik. Zobacz co trzeba zrobić dalej.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.4/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 5 292 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Kanapki Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Bar Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Pizza Gry Przepisy Gry Lody Gry Fast Food Gra Deser Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Owoce