Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Pizza

Zapewne każdy przynajmniej raz w życiu jadł naprawdę pyszną pizzę. A co powiecie aby taką właśnie pizzę przygotować wirtualnie? Nie da się jej co prawda zjeść, ale sam jej wygląd może nas skusić do zrobienia takiej pizzy razem z mamą lub kimś starszym we własnej kuchni. Takie wirtualne przygotowanie pizzy w grach może nas zainspirować co do wyboru prawdziwej pizzy i pomóc nam w doborze składników czy grubości ciasta. Pizza prawdziwa jest smakowita, pizza wirtualna wygląda pysznie, zaś wykonanie każdej z nich zapewne dostarczy nam wiele radości. Miłej Zabawy i Smacznego!Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Owoce Gra Deser Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Hamburgery Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Lody Gry Przepisy Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Bar Gry Zupy Gry Obiad Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę