Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Pizza

Zapewne każdy przynajmniej raz w życiu jadł naprawdę pyszną pizzę. A co powiecie aby taką właśnie pizzę przygotować wirtualnie? Nie da się jej co prawda zjeść, ale sam jej wygląd może nas skusić do zrobienia takiej pizzy razem z mamą lub kimś starszym we własnej kuchni. Takie wirtualne przygotowanie pizzy w grach może nas zainspirować co do wyboru prawdziwej pizzy i pomóc nam w doborze składników czy grubości ciasta. Pizza prawdziwa jest smakowita, pizza wirtualna wygląda pysznie, zaś wykonanie każdej z nich zapewne dostarczy nam wiele radości. Miłej Zabawy i Smacznego!Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Torty Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Pizza Gry Śniadanie Gry Bar Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gra Deser Gry Lody Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Kanapki Barbie Gry Gry Obiad Gry Zupy Gry Hamburgery