Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Pizza

Zapewne każdy przynajmniej raz w życiu jadł naprawdę pyszną pizzę. A co powiecie aby taką właśnie pizzę przygotować wirtualnie? Nie da się jej co prawda zjeść, ale sam jej wygląd może nas skusić do zrobienia takiej pizzy razem z mamą lub kimś starszym we własnej kuchni. Takie wirtualne przygotowanie pizzy w grach może nas zainspirować co do wyboru prawdziwej pizzy i pomóc nam w doborze składników czy grubości ciasta. Pizza prawdziwa jest smakowita, pizza wirtualna wygląda pysznie, zaś wykonanie każdej z nich zapewne dostarczy nam wiele radości. Miłej Zabawy i Smacznego!Tagos:)

Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Torty Gry Bar Gry Kanapki Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Zupy Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Lody Gra Deser Gry Makaron Gry Dekorowanki