Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test

Gry Pizza

Zapewne każdy przynajmniej raz w życiu jadł naprawdę pyszną pizzę. A co powiecie aby taką właśnie pizzę przygotować wirtualnie? Nie da się jej co prawda zjeść, ale sam jej wygląd może nas skusić do zrobienia takiej pizzy razem z mamą lub kimś starszym we własnej kuchni. Takie wirtualne przygotowanie pizzy w grach może nas zainspirować co do wyboru prawdziwej pizzy i pomóc nam w doborze składników czy grubości ciasta. Pizza prawdziwa jest smakowita, pizza wirtualna wygląda pysznie, zaś wykonanie każdej z nich zapewne dostarczy nam wiele radości. Miłej Zabawy i Smacznego!Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Torty Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Przepisy Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Lody Barbie Gry Gry Warzywa Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie