Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Pizza

Zapewne każdy przynajmniej raz w życiu jadł naprawdę pyszną pizzę. A co powiecie aby taką właśnie pizzę przygotować wirtualnie? Nie da się jej co prawda zjeść, ale sam jej wygląd może nas skusić do zrobienia takiej pizzy razem z mamą lub kimś starszym we własnej kuchni. Takie wirtualne przygotowanie pizzy w grach może nas zainspirować co do wyboru prawdziwej pizzy i pomóc nam w doborze składników czy grubości ciasta. Pizza prawdziwa jest smakowita, pizza wirtualna wygląda pysznie, zaś wykonanie każdej z nich zapewne dostarczy nam wiele radości. Miłej Zabawy i Smacznego!Tagos:)

Gry Kanapki Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Bar Gry Pieczenie Gry Pizza Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Kuchnia Gra Ciasto