Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test

Gry Lody

Uwielbiacie lody? Jeśli tak to w tej kategorii znajdziecie prawdziwe złoża lodowe czyli przeróżne lody w formie deserków, w pucharkach, na patyku, w kubku czy w wafelku. Takie lody możecie wykonać sami, mieszać, przystrajać i ozdabiać owocami, tworzyć niesamowite lodowe kompozycje, a nawet artystyczne układy. Swoją drogą takich lodów byłoby żal jeść, na szczęście są wirtualne i na pewno nam się nie roztopią:).Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Bar Gry Ciastka Gry Owoce Gra Deser Barbie Gry Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Włoska Gry Makaron Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Torty Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Warzywa