Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Lody

Uwielbiacie lody? Jeśli tak to w tej kategorii znajdziecie prawdziwe złoża lodowe czyli przeróżne lody w formie deserków, w pucharkach, na patyku, w kubku czy w wafelku. Takie lody możecie wykonać sami, mieszać, przystrajać i ozdabiać owocami, tworzyć niesamowite lodowe kompozycje, a nawet artystyczne układy. Swoją drogą takich lodów byłoby żal jeść, na szczęście są wirtualne i na pewno nam się nie roztopią:).Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Kanapki Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Makaron Barbie Gry Gry Przepisy Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Torty Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Pizza Gra Deser Słodkie Gry Gry Obiad Gry Warzywa Gry Śniadanie