Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test

Gry Lody

Uwielbiacie lody? Jeśli tak to w tej kategorii znajdziecie prawdziwe złoża lodowe czyli przeróżne lody w formie deserków, w pucharkach, na patyku, w kubku czy w wafelku. Takie lody możecie wykonać sami, mieszać, przystrajać i ozdabiać owocami, tworzyć niesamowite lodowe kompozycje, a nawet artystyczne układy. Swoją drogą takich lodów byłoby żal jeść, na szczęście są wirtualne i na pewno nam się nie roztopią:).Tagos:)

Gry Torty Słodkie Gry Gry Bar Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Obiad Gry Kanapki Barbie Gry Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Zarabianie Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Zupy Gry Kurczak