Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Szybkie Kanapki (Go Fast Cooking Sandwiches) – Prowadzenie własnego interesu jest fascynujące i pełne wyzwań. Szybkość i precyzja mogą zadecydować o sukcesie Twojego małego lokalu. Każdy udany dzień, to otwarcie na nowe etapy i zamówienia.

Sterowanie – przy pomocy myszki

 

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 4.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 132 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Barbie Gry Gry Kanapki Gry Pieczenie Gra Ciasto Gra Deser Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Kuchnia Włoska Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Torty Gry Owoce Gry Obiad