Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Szybkie Kanapki (Go Fast Cooking Sandwiches) – Prowadzenie własnego interesu jest fascynujące i pełne wyzwań. Szybkość i precyzja mogą zadecydować o sukcesie Twojego małego lokalu. Każdy udany dzień, to otwarcie na nowe etapy i zamówienia.

Sterowanie – przy pomocy myszki

 

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 4.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 065 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Bar Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Fast Food Barbie Gry Gry Torty Gry Lody Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Pizza Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Przepisy Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Makaron