Szybkie Kanapki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Szybkie Kanapki (Go Fast Cooking Sandwiches) – Prowadzenie własnego interesu jest fascynujące i pełne wyzwań. Szybkość i precyzja mogą zadecydować o sukcesie Twojego małego lokalu. Każdy udany dzień, to otwarcie na nowe etapy i zamówienia.

Sterowanie – przy pomocy myszki

 

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 4.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 107 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Bar Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Śniadanie Barbie Gry Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Zupy Gry Torty Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą