Szybkie Kanapki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Szybkie Kanapki (Go Fast Cooking Sandwiches) – Prowadzenie własnego interesu jest fascynujące i pełne wyzwań. Szybkość i precyzja mogą zadecydować o sukcesie Twojego małego lokalu. Każdy udany dzień, to otwarcie na nowe etapy i zamówienia.

Sterowanie – przy pomocy myszki

 

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 4.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 834 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Zupy Gry Torty Gry Kanapki Gra Deser Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Śniadanie Słodkie Gry Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Obiad Gra Ciasto