Szybkie Kanapki | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Szybkie Kanapki (Go Fast Cooking Sandwiches) – Prowadzenie własnego interesu jest fascynujące i pełne wyzwań. Szybkość i precyzja mogą zadecydować o sukcesie Twojego małego lokalu. Każdy udany dzień, to otwarcie na nowe etapy i zamówienia.

Sterowanie – przy pomocy myszki

 

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 545 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Torty Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Owoce Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Pizza Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gra Ciasto Gra Deser Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą