Szybkie Jedzonko - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Szybkie Jedzonko (Fast Food Restaurant)- Prowadzenie restauracji Fast Food wymaga nie lada precyzji. Przecież wszyscy, którzy tam zaglądają oczekują szybkiej obsługi i jedzonka zgodnego z ich zamówieniem. Nie spełnienie tych warunków nie jest dobre dla restauracji. Zarabiasz, gdy klienci są zadowoleni. Czyli szybkie jedzonko to podstawa.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 4 913 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Lody Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Barbie Gry Gry Fast Food Gry Kanapki Gra Deser Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe