Szybkie Jedzonko - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Szybkie Jedzonko (Fast Food Restaurant)- Prowadzenie restauracji Fast Food wymaga nie lada precyzji. Przecież wszyscy, którzy tam zaglądają oczekują szybkiej obsługi i jedzonka zgodnego z ich zamówieniem. Nie spełnienie tych warunków nie jest dobre dla restauracji. Zarabiasz, gdy klienci są zadowoleni. Czyli szybkie jedzonko to podstawa.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 3.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 627 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zupy Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Torty Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Obiad Gry Pieczenie Gra Deser Gry Zarabianie Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Fast Food