Szybkie Jedzonko | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Szybkie Jedzonko (Fast Food Restaurant)- Prowadzenie restauracji Fast Food wymaga nie lada precyzji. Przecież wszyscy, którzy tam zaglądają oczekują szybkiej obsługi i jedzonka zgodnego z ich zamówieniem. Nie spełnienie tych warunków nie jest dobre dla restauracji. Zarabiasz, gdy klienci są zadowoleni. Czyli szybkie jedzonko to podstawa.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 782 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Barbie Gry Gry Zupy Gry Torty Słodkie Gry Gry Bar Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Owoce Gry Kurczak Gry Zarabianie Gra Deser Gra Ciasto