Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Szybkie Gotowanie Wielkie Sprzątanie (Fast Food Kitchen Cleaning) – Gdy się dużo dzieje, gość za gościem jest obsługiwany a kolejne posiłki wydawane są z prędkością światła, mało kto interesuje się sprzątaniem. Ale gdy dzień dobiega końca a klienci sobie pójdą, ktoś tym bałaganem zająć się musi. Zakasujemy rękawy i sprzątamy, aby wszystko lśniło i było gotowe na następny poranek.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 631 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Bar Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Hamburgery Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Lody Gry Makaron Gry Fast Food Gry Owoce Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Pizza Gry Obiad Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Dekorowanki