Szybkie Gotowanie Wielkie Sprzątanie | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Szybkie Gotowanie Wielkie Sprzątanie (Fast Food Kitchen Cleaning) – Gdy się dużo dzieje, gość za gościem jest obsługiwany a kolejne posiłki wydawane są z prędkością światła, mało kto interesuje się sprzątaniem. Ale gdy dzień dobiega końca a klienci sobie pójdą, ktoś tym bałaganem zająć się musi. Zakasujemy rękawy i sprzątamy, aby wszystko lśniło i było gotowe na następny poranek.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 528 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Pizza Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Obiad Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Bar Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Lody Gry Kuchnia Gry Torty Gra Ciasto Gotowanie z Sarą