Szybkie Gotowanie Wielkie Sprzątanie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Szybkie Gotowanie Wielkie Sprzątanie (Fast Food Kitchen Cleaning) – Gdy się dużo dzieje, gość za gościem jest obsługiwany a kolejne posiłki wydawane są z prędkością światła, mało kto interesuje się sprzątaniem. Ale gdy dzień dobiega końca a klienci sobie pójdą, ktoś tym bałaganem zająć się musi. Zakasujemy rękawy i sprzątamy, aby wszystko lśniło i było gotowe na następny poranek.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 569 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Lody Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Słodkie Gry Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gra Deser Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Torty