Szybkie Gotowanie Wielkie Sprzątanie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Szybkie Gotowanie Wielkie Sprzątanie (Fast Food Kitchen Cleaning) – Gdy się dużo dzieje, gość za gościem jest obsługiwany a kolejne posiłki wydawane są z prędkością światła, mało kto interesuje się sprzątaniem. Ale gdy dzień dobiega końca a klienci sobie pójdą, ktoś tym bałaganem zająć się musi. Zakasujemy rękawy i sprzątamy, aby wszystko lśniło i było gotowe na następny poranek.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 816 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gra Deser Gry Makaron Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Torty Gry Bar Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Owoce Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Lody Gry Zupy