Szybkie Gotowanie Wielkie Sprzątanie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Szybkie Gotowanie Wielkie Sprzątanie (Fast Food Kitchen Cleaning) – Gdy się dużo dzieje, gość za gościem jest obsługiwany a kolejne posiłki wydawane są z prędkością światła, mało kto interesuje się sprzątaniem. Ale gdy dzień dobiega końca a klienci sobie pójdą, ktoś tym bałaganem zająć się musi. Zakasujemy rękawy i sprzątamy, aby wszystko lśniło i było gotowe na następny poranek.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 439 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Torty Gry Lody Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Bar Gry Owoce Barbie Gry Gry Zupy Gra Deser Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę