Szybkie Ciacho Czekoladowe - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Szybkie Ciacho Czekoladowe – na początku gry odwiedzamy sklep, w którym kupimy wszystkie potrzebne produkty. Patrz na listę zakupów i wyszukaj wszystkie rzeczy na półkach. Potem przejdź do kuchni i rozpocznij zabawę w cukiernika.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 5 852 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Bar Barbie Gry Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Zupy Gry Ciastka Gry Makaron Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Lody Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Obiad Gry Kanapki Gry Kuchnia