Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Szybkie Ciacho Czekoladowe – na początku gry odwiedzamy sklep, w którym kupimy wszystkie potrzebne produkty. Patrz na listę zakupów i wyszukaj wszystkie rzeczy na półkach. Potem przejdź do kuchni i rozpocznij zabawę w cukiernika.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 3 985 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Torty Gry Obiad Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Owoce Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Pizza Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Bar Gry Fast Food Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Lody Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Zupy Gotowanie z Sarą