Szybkie Ciacho Czekoladowe - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Szybkie Ciacho Czekoladowe – na początku gry odwiedzamy sklep, w którym kupimy wszystkie potrzebne produkty. Patrz na listę zakupów i wyszukaj wszystkie rzeczy na półkach. Potem przejdź do kuchni i rozpocznij zabawę w cukiernika.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 5 530 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Obiad Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Hamburgery Gra Deser Gry Torty Słodkie Gry Gry Zupy Gry Warzywa Gry Makaron Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Owoce