Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Szybki Burger-Shop (Burger Shop Fast Food) – Karmić i zarabiać. Oto cel twojej działalności. Oczywiście początki mogą być trudne, dlatego przejdź małe szkolenie i do dzieła. Pierwszego dnia wymagania klientów nie będą bardzo duże ale warto się rozwijać i rozszerzać swoją ofertą. Przed Tobą nowe wyzwania.

Sterowanie – przy pomocy myszki


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 4.3/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 947 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Bar Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Zupy Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Lody Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Hamburgery Gry Kuchnia