Szybki Burger-Shop - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Szybki Burger-Shop (Burger Shop Fast Food) – Karmić i zarabiać. Oto cel twojej działalności. Oczywiście początki mogą być trudne, dlatego przejdź małe szkolenie i do dzieła. Pierwszego dnia wymagania klientów nie będą bardzo duże ale warto się rozwijać i rozszerzać swoją ofertą. Przed Tobą nowe wyzwania.

Sterowanie – przy pomocy myszki


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 4.3/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 1 422 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gra Deser Gry Torty Gry Lody Gry Fast Food Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Ciastka Barbie Gry Gry Owoce Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Bar Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Makaron