Szybki Burger-Shop | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Migdały (owoce, a dokładniej pestki owoców Migdałowca Pospolitego) mają wysoką zawartość wapnia, który odpowiada za kości i zęby. Pestki migdałowe (takie ze sklepu) są dość twarde, dlatego dobrze jest sobie je wcześniej namoczyć w wodzie wtedy łatwo obierają się ze brązowej skórki i smakują jak świeże prosto z drzewa. Z migdałów wyrabia się między innymi Marcepan.
Trwa ładowanie gry...

Szybki Burger-Shop (Burger Shop Fast Food) – Karmić i zarabiać. Oto cel twojej działalności. Oczywiście początki mogą być trudne, dlatego przejdź małe szkolenie i do dzieła. Pierwszego dnia wymagania klientów nie będą bardzo duże ale warto się rozwijać i rozszerzać swoją ofertą. Przed Tobą nowe wyzwania.

Sterowanie – przy pomocy myszki


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 585 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Kanapki Gry Makaron Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Obiad Barbie Gry Gra Deser Gry Bar Gry Pizza Słodkie Gry Gry Lody Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia