Szybki Burger-Shop | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Szybki Burger-Shop (Burger Shop Fast Food) – Karmić i zarabiać. Oto cel twojej działalności. Oczywiście początki mogą być trudne, dlatego przejdź małe szkolenie i do dzieła. Pierwszego dnia wymagania klientów nie będą bardzo duże ale warto się rozwijać i rozszerzać swoją ofertą. Przed Tobą nowe wyzwania.

Sterowanie – przy pomocy myszki


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 420 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Kuchnia Gra Ciasto Barbie Gry Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Pizza Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Torty Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Obiad Słodkie Gry Gry Lody Gry Przepisy Gry Bar