Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Szybki Burger-Shop (Burger Shop Fast Food) – Karmić i zarabiać. Oto cel twojej działalności. Oczywiście początki mogą być trudne, dlatego przejdź małe szkolenie i do dzieła. Pierwszego dnia wymagania klientów nie będą bardzo duże ale warto się rozwijać i rozszerzać swoją ofertą. Przed Tobą nowe wyzwania.

Sterowanie – przy pomocy myszki


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 258 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Obiad Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Makaron Gra Ciasto Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Pizza Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Barbie Gry