Szybka Sałatka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Szybka Sałatka – sprawdź jak szybko potrafisz zrobić sałatkę. Ta gra nie jest wcale taka łatwa. Ech czasem potrzeba wielu prób, aby się udało, ale skoro mowa o wyzwaniach, to coś właśnie dla Ciebie, prawda? Na początek wpisz swoje imię w rubrykę „type your name here” i kliknij „play”. Pierwsze zadanie to próba nie spalenia garnka z wodą. Z lewej strony widzimy wskaźnik, który wędruje z góry na dół na termometrze, a my przesuwając wskaźnik gazu, czyli wielkości płomienia próbujemy, aby temperatura była taka sama. Cierpliwości i dużo motywacji, a dacie radę.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.4/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 6 924 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Bar Gry Kuchnia Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Torty Gry Przepisy Gry Lody Gry Kurczak Gry Makaron Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą