Szybka Sałatka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Szybka Sałatka – sprawdź jak szybko potrafisz zrobić sałatkę. Ta gra nie jest wcale taka łatwa. Ech czasem potrzeba wielu prób, aby się udało, ale skoro mowa o wyzwaniach, to coś właśnie dla Ciebie, prawda? Na początek wpisz swoje imię w rubrykę „type your name here” i kliknij „play”. Pierwsze zadanie to próba nie spalenia garnka z wodą. Z lewej strony widzimy wskaźnik, który wędruje z góry na dół na termometrze, a my przesuwając wskaźnik gazu, czyli wielkości płomienia próbujemy, aby temperatura była taka sama. Cierpliwości i dużo motywacji, a dacie radę.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.4/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 6 988 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Lody Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Obiad Gry Fast Food Gry Makaron Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Torty Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gra Deser Gry Owoce Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Przepisy