Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Szpinakowe Quiche – wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie gry krok po kroku, a stworzysz danie, które zachwyci każdego, a jest łatwe w przygotowaniu. Przy okazji jest zdrowe.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2 788 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Makaron Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Kuchnia Gra Deser Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Pizza Gry Warzywa Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Bar Gry Pieczenie Gry Zupy Barbie Gry Gry Kurczak