Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Szpinakowe Quiche – wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie gry krok po kroku, a stworzysz danie, które zachwyci każdego, a jest łatwe w przygotowaniu. Przy okazji jest zdrowe.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2533 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Makaron Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Torty Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Obiad Gry Pizza Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Dekorowanki