Szkolny Hamburger - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Szkolny Hamburger – klikaj na napis „click to open” i wybieraj z ramki poszczególne produkty. Składniki do Twojego hamburgera są bardzo różnorodne. Wybierz te, które lubisz i stwórz swojego hamburgera.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 4.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 4 101 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Owoce Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Torty Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Zarabianie Gra Deser Gry Kuchnia Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Lody Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Przepisy Gotowanie z Sarą