Szkolny Hamburger - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Szkolny Hamburger – klikaj na napis „click to open” i wybieraj z ramki poszczególne produkty. Składniki do Twojego hamburgera są bardzo różnorodne. Wybierz te, które lubisz i stwórz swojego hamburgera.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 4.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 818 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Makaron Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Pieczenie Gra Deser Gry Zupy Słodkie Gry Barbie Gry Gry Przepisy Gra Ciasto