Szkolny Hamburger - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Szkolny Hamburger – klikaj na napis „click to open” i wybieraj z ramki poszczególne produkty. Składniki do Twojego hamburgera są bardzo różnorodne. Wybierz te, które lubisz i stwórz swojego hamburgera.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 4.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 4 155 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Bar Gry Zarabianie Gry Lody Gry Pieczenie Gry Owoce Gra Deser Gry Torty Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Dekorowanki