Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Szkolny Hamburger – klikaj na napis „click to open” i wybieraj z ramki poszczególne produkty. Składniki do Twojego hamburgera są bardzo różnorodne. Wybierz te, które lubisz i stwórz swojego hamburgera.

Sterowanie – klikamy myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 4.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 783 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Torty Gry Kurczak Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Owoce Gra Deser Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Bar Gra Ciasto Gry Pizza