Szkolny Hamburger - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Szkolny Hamburger – klikaj na napis „click to open” i wybieraj z ramki poszczególne produkty. Składniki do Twojego hamburgera są bardzo różnorodne. Wybierz te, które lubisz i stwórz swojego hamburgera.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 4.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 880 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Lody Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Bar Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Makaron Gry Zupy Gry Kuchnia Barbie Gry Gra Deser Gry Obiad Gry Torty Gry Zrób Sałatkę