Szkolny Hamburger - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Szkolny Hamburger – klikaj na napis „click to open” i wybieraj z ramki poszczególne produkty. Składniki do Twojego hamburgera są bardzo różnorodne. Wybierz te, które lubisz i stwórz swojego hamburgera.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 4.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 4 002 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Bar Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Lody Gra Deser Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Torty Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Warzywa Gry Owoce