Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Szkolny Hamburger – klikaj na napis „click to open” i wybieraj z ramki poszczególne produkty. Składniki do Twojego hamburgera są bardzo różnorodne. Wybierz te, które lubisz i stwórz swojego hamburgera.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 4.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 854 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Pizza Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Fast Food Gry Torty Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Obiad Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gra Deser