Szkoła Sushi | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Szkoła Sushi – Sushi szybko podbiło serca miłośników zdrowego (i dobrego) jedzenia, dlatego warto nauczyć się przyrządzać tę azjatycką potrawę. Przygotuj składniki krojąc je w słupki i zawijaj zgodnie ze wskazówkami kucharza. Po tej grze będziecie mogli zrobić sushi w domu:)

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 876 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Barbie Gry Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Lody Gry Kurczak Gry Torty Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Owoce Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Pizza Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Bar