Szkoła Sushi - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Szkoła Sushi – Sushi szybko podbiło serca miłośników zdrowego (i dobrego) jedzenia, dlatego warto nauczyć się przyrządzać tę azjatycką potrawę. Przygotuj składniki krojąc je w słupki i zawijaj zgodnie ze wskazówkami kucharza. Po tej grze będziecie mogli zrobić sushi w domu:)

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 786 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Torty Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Obiad Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gra Deser Gra Ciasto Gry Bar Gry Zupy Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Dekorowanki