Szkoła Sushi - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Szkoła Sushi – Sushi szybko podbiło serca miłośników zdrowego (i dobrego) jedzenia, dlatego warto nauczyć się przyrządzać tę azjatycką potrawę. Przygotuj składniki krojąc je w słupki i zawijaj zgodnie ze wskazówkami kucharza. Po tej grze będziecie mogli zrobić sushi w domu:)

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 187 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Torty Gry Owoce Gry Kanapki Gry Obiad Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Bar Gry Zupy Gry Śniadanie Gra Deser Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Warzywa Gry Zrób To Sam