Szalone Babeczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Szalone Babeczki (How To Make Crazy Cupcakes) – Jak zrobić smaczne i szalone babeczki? Potrzebujemy serca i fantazji. Jeśli chodzi o składniki i wykonanie, to na pewno wszystko znajdziecie w tej słodkiej grze.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 755 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Lody Gry Zupy Gry Obiad Gry Owoce Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gra Deser Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Zręcznościowe