Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Szalone Babeczki (How To Make Crazy Cupcakes) – Jak zrobić smaczne i szalone babeczki? Potrzebujemy serca i fantazji. Jeśli chodzi o składniki i wykonanie, to na pewno wszystko znajdziecie w tej słodkiej grze.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 98 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Makaron Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Torty Gry Pizza Gry Zarabianie Gra Deser Barbie Gry Gry Owoce Gry Obiad Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Przepisy Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gra Ciasto