Szalone Babeczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Szalone Babeczki (How To Make Crazy Cupcakes) – Jak zrobić smaczne i szalone babeczki? Potrzebujemy serca i fantazji. Jeśli chodzi o składniki i wykonanie, to na pewno wszystko znajdziecie w tej słodkiej grze.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 295 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Śniadanie Słodkie Gry Barbie Gry Gry Makaron Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Torty Gry Lody Gra Deser Gry Kanapki Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gra Ciasto Gry Bar