Szalone Babeczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Szalone Babeczki (How To Make Crazy Cupcakes) – Jak zrobić smaczne i szalone babeczki? Potrzebujemy serca i fantazji. Jeśli chodzi o składniki i wykonanie, to na pewno wszystko znajdziecie w tej słodkiej grze.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 564 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Bar Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Obiad Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Torty Gry Ciastka Barbie Gry Gry Owoce Gry Lody Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Kurczak