Szalone Babeczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Szalone Babeczki (How To Make Crazy Cupcakes) – Jak zrobić smaczne i szalone babeczki? Potrzebujemy serca i fantazji. Jeśli chodzi o składniki i wykonanie, to na pewno wszystko znajdziecie w tej słodkiej grze.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 396 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Lody Gry Zupy Gry Makaron Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Owoce Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Kurczak Gra Deser Barbie Gry