Szalone Babeczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Szalone Babeczki (How To Make Crazy Cupcakes) – Jak zrobić smaczne i szalone babeczki? Potrzebujemy serca i fantazji. Jeśli chodzi o składniki i wykonanie, to na pewno wszystko znajdziecie w tej słodkiej grze.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 853 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Owoce Gra Ciasto Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Warzywa Barbie Gry Gry Kurczak Gry Torty Gry Obiad Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Lody