Świeża Sałatka Owocowa | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Świeża Sałatka Owocowa (Fresh Fruit Salad) – Sałatka owocowa to najzdrowszy zamiennik słodkich przekąsek. Najlepiej zrobić ją samemu, bo wtedy jest świeża i soczysta. Zróbcie z nami smakowitą sałatkę z owoców. Będzie trochę cięcia i ciachania ale efekt końcowy wynagrodzi nam ten wysiłek.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 617 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Owoce Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Bar Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Pizza Gry Torty Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Kurczak