Świętujemy Roczek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Świętujemy Roczek – roczek to wielkie wydarzenie w życiu każdej rodziny. Pierwsze urodziny dziecka są zawsze bardzo wyjątkowe. A jak powinien wyglądać tort na taką właśnie okazję? W tej grze możecie bawić się niekończącą się ilością elementów takiego pysznego i kolorowego tortu dla dziecka. Klikajcie na ikonki znajdujące się po lewej stronie ekranu gry, a po każdym kliknięciu zmieni się coś na torcie. Klikajcie wielokrotnie, aby zobaczyć wszystkie dostępne opcje i elementy dekoracji. Przyjemnej zabawy!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.3/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 4 024 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Torty Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Śniadanie Gra Deser Gry Pieczenie Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Barbie Gry Gra Ciasto Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Przepisy