Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Święto Dziękczynienia Księżniczki Zosi (Thanksgiving at the Palace) – Księżniczka Zosia organizuje w pałacu Święto Dziękczynienia. Pomóżcie jej w tym wybierając się wraz z nią zakupy, przygotowując pieczeń z faszerowanego indyka oraz dekorując główne danie według uznania.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 516 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Barbie Gry Gry Bar Gry Warzywa Gry Makaron Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Pizza Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Obiad Gry Lody Gry Owoce