Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Święto Dziękczynienia Księżniczki Zosi (Thanksgiving at the Palace) – Księżniczka Zosia organizuje w pałacu Święto Dziękczynienia. Pomóżcie jej w tym wybierając się wraz z nią zakupy, przygotowując pieczeń z faszerowanego indyka oraz dekorując główne danie według uznania.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 313 razy
Zobacz także:
Uncategorized, ,

Inne gry w kategorii: Uncategorized

Tagos:)

Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Lody Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Pizza Gry Bar Gry Ciastka Barbie Gry Gry Obiad Gra Ciasto Gry Torty Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Makaron Gry Fast Food