Święto Dziękczynienia Księżniczki Zosi - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Święto Dziękczynienia Księżniczki Zosi (Thanksgiving at the Palace) – Księżniczka Zosia organizuje w pałacu Święto Dziękczynienia. Pomóżcie jej w tym wybierając się wraz z nią zakupy, przygotowując pieczeń z faszerowanego indyka oraz dekorując główne danie według uznania.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 634 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Lody Gry Bar Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Warzywa Gra Deser Gry Makaron Gry Przepisy Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Zupy Gra Ciasto