Święto Dziękczynienia Księżniczki Zosi - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Święto Dziękczynienia Księżniczki Zosi (Thanksgiving at the Palace) – Księżniczka Zosia organizuje w pałacu Święto Dziękczynienia. Pomóżcie jej w tym wybierając się wraz z nią zakupy, przygotowując pieczeń z faszerowanego indyka oraz dekorując główne danie według uznania.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 529 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Bar Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Zupy Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Warzywa Gra Deser Gry Obiad Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Lody Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę