Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Świąteczny Pudding – poznaj przepis na Świąteczny Pudding. Jest on troszkę podobny do naszego keksu, który nasze babcie i mamy przygotowują na Święta. Pomocna rączka i rady dziewczyny pomogą Ci zrobić to wyjątkowe ciasto bardzo szybko. Przekonaj się jak powstaje pudding.

Sterowanie – klikaj i przeciągaj myszką wskazany składnik.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 5 662 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Owoce Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Torty Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Makaron Gry Obiad Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Włoska Gry Zarabianie Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Bar