Świąteczny Pudding - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Świąteczny Pudding – poznaj przepis na Świąteczny Pudding. Jest on troszkę podobny do naszego keksu, który nasze babcie i mamy przygotowują na Święta. Pomocna rączka i rady dziewczyny pomogą Ci zrobić to wyjątkowe ciasto bardzo szybko. Przekonaj się jak powstaje pudding.

Sterowanie – klikaj i przeciągaj myszką wskazany składnik.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.6/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 6 720 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Słodkie Gry Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Lody Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Torty Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Kanapki