Świąteczny Pudding - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Świąteczny Pudding – poznaj przepis na Świąteczny Pudding. Jest on troszkę podobny do naszego keksu, który nasze babcie i mamy przygotowują na Święta. Pomocna rączka i rady dziewczyny pomogą Ci zrobić to wyjątkowe ciasto bardzo szybko. Przekonaj się jak powstaje pudding.

Sterowanie – klikaj i przeciągaj myszką wskazany składnik.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.6/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 6 635 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Bar Gry Makaron Gry Lody Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Zupy Gry Torty Gry Warzywa Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Ciastka