Świąteczny Pudding - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Świąteczny Pudding – poznaj przepis na Świąteczny Pudding. Jest on troszkę podobny do naszego keksu, który nasze babcie i mamy przygotowują na Święta. Pomocna rączka i rady dziewczyny pomogą Ci zrobić to wyjątkowe ciasto bardzo szybko. Przekonaj się jak powstaje pudding.

Sterowanie – klikaj i przeciągaj myszką wskazany składnik.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.6/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 6 809 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Makaron Gry Fast Food Gry Obiad Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Lody Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gra Deser Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Torty Gry Pieczenie