Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Świąteczny Przysmak Jabłkowy – zobacz jak inaczej można wykorzystać jabłka w świątecznej kuchni. Zamiast tradycyjnej szarlotki, można zrobić ten wyśmienity przysmak jabłkowy podany z lodami waniliowymi! Na blat stołu będą podjeżdżać miseczki ze składnikami, każdą z nich przeciągnij do miski, która jest na środku. Poznaj składniki i przepis i zobacz jaki słodki efekt Cię czeka!

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 6 536 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Pizza Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Warzywa Barbie Gry Gry Torty Gry Lody Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Zupy Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Kurczak Gra Deser Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą