Świąteczny Przysmak Jabłkowy | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Świąteczny Przysmak Jabłkowy – zobacz jak inaczej można wykorzystać jabłka w świątecznej kuchni. Zamiast tradycyjnej szarlotki, można zrobić ten wyśmienity przysmak jabłkowy podany z lodami waniliowymi! Na blat stołu będą podjeżdżać miseczki ze składnikami, każdą z nich przeciągnij do miski, która jest na środku. Poznaj składniki i przepis i zobacz jaki słodki efekt Cię czeka!

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 7 177 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Bar Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Fast Food Barbie Gry Gry Lody Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Torty Gry Warzywa Gry Ciastka