Świąteczny Przysmak Jabłkowy | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Świąteczny Przysmak Jabłkowy – zobacz jak inaczej można wykorzystać jabłka w świątecznej kuchni. Zamiast tradycyjnej szarlotki, można zrobić ten wyśmienity przysmak jabłkowy podany z lodami waniliowymi! Na blat stołu będą podjeżdżać miseczki ze składnikami, każdą z nich przeciągnij do miski, która jest na środku. Poznaj składniki i przepis i zobacz jaki słodki efekt Cię czeka!

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 6 664 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Pizza Gry Fast Food Gry Owoce Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Zręcznościowe Barbie Gry Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Zupy Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Lody Gry Zarabianie