Świąteczny Przysmak Jabłkowy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Świąteczny Przysmak Jabłkowy – zobacz jak inaczej można wykorzystać jabłka w świątecznej kuchni. Zamiast tradycyjnej szarlotki, można zrobić ten wyśmienity przysmak jabłkowy podany z lodami waniliowymi! Na blat stołu będą podjeżdżać miseczki ze składnikami, każdą z nich przeciągnij do miski, która jest na środku. Poznaj składniki i przepis i zobacz jaki słodki efekt Cię czeka!

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.1/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 7 774 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Torty Barbie Gry Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Zupy Gry Kanapki Gry Bar Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Śniadanie