Świąteczny Obiad - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Świąteczny Obiad – Helen ma za zadanie ugotować prawdziwy świąteczny obiad. Czy sobie poradzi? Z Twoją pomocą na pewno da radę! Kolację, a konkretnie indyka, przygotowujemy krok po kroku, więc przy okazji podpatrujemy jak to zrobić. Do wykonania wiele rzeczy, click i zaczynamy. Pierwsze zadanie to umycie indyka, aby to zrobić ruszaj kursorem myszki po indyku jakbyś myła go gąbką. Powodzenia!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 6 273 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Zupy Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Owoce Słodkie Gry Gry Hamburgery