Świąteczny Obiad Sary | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Świąteczny Obiad Sary (Sara’s Cooking Class: Christmas Dinner) – w Wigilię ustawiamy na stole 12 potraw, a pierwszego dnia świąt? Zobaczcie jaką propozycję świątecznego obiadu przygotowała dla was Sara i ugotujcie pyszności razem z nią.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 2 634 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Pizza Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Warzywa Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Przepisy Gry Lody Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Ciastka Barbie Gry Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Bar