Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Świąteczny Obiad Sary (Sara’s Cooking Class: Christmas Dinner) – w Wigilię ustawiamy na stole 12 potraw, a pierwszego dnia świąt? Zobaczcie jaką propozycję świątecznego obiadu przygotowała dla was Sara i ugotujcie pyszności razem z nią.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 3 371 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Makaron Gry Lody Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Kanapki Barbie Gry Gry Kuchnia Włoska Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Bar