Świąteczne Pierniczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Świąteczne Pierniczki – Święty Mikołaj jest już w drodze z prezentami. Zrób szybko pyszne ciasteczka, które zostawisz mu na talerzyku wraz ze szklanką mleka. Mikołaj uwielbia pierniczki, dlatego na pewno się ucieszy. Wykonuj zadania krok po kroku i zdobywaj punkty bonusowe.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 7 130 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Torty Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Lody Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gra Deser Barbie Gry Gry Owoce Gry Obiad Gry Przepisy Gry Kurczak