Świąteczne Pierniczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Świąteczne Pierniczki – Święty Mikołaj jest już w drodze z prezentami. Zrób szybko pyszne ciasteczka, które zostawisz mu na talerzyku wraz ze szklanką mleka. Mikołaj uwielbia pierniczki, dlatego na pewno się ucieszy. Wykonuj zadania krok po kroku i zdobywaj punkty bonusowe.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 6 762 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Owoce Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Makaron Barbie Gry Gry Bar Gry Zarabianie Gry Torty Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Lody