Świąteczne Pierniczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Świąteczne Pierniczki – Święty Mikołaj jest już w drodze z prezentami. Zrób szybko pyszne ciasteczka, które zostawisz mu na talerzyku wraz ze szklanką mleka. Mikołaj uwielbia pierniczki, dlatego na pewno się ucieszy. Wykonuj zadania krok po kroku i zdobywaj punkty bonusowe.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.6/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 7 459 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Owoce Gry Kurczak Gry Ciastka Słodkie Gry Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Makaron Gry Obiad Gry Bar Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Torty