Świąteczne Pierniczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Świąteczne Pierniczki – Święty Mikołaj jest już w drodze z prezentami. Zrób szybko pyszne ciasteczka, które zostawisz mu na talerzyku wraz ze szklanką mleka. Mikołaj uwielbia pierniczki, dlatego na pewno się ucieszy. Wykonuj zadania krok po kroku i zdobywaj punkty bonusowe.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.6/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 7 503 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Lody Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Bar Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Zupy Barbie Gry Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Obiad Gra Deser Gry Dekorowanki