Świąteczne Ciasto - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Świąteczne Ciasto – znajdź wszystkie potrzebne składniki w lodówce i rozpocznij przyrządzanie wspaniałego ciasta z odrobina szampana. Zaskocz swoich gości!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.7/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 6 853 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Hamburgery Gra Deser Gry Owoce Gry Bar Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Makaron Słodkie Gry Gry Zupy Gry Fast Food Gry Zrób To Sam