Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Świąteczne Ciasto – znajdź wszystkie potrzebne składniki w lodówce i rozpocznij przyrządzanie wspaniałego ciasta z odrobina szampana. Zaskocz swoich gości!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 779 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Lody Gry Owoce Gra Deser Barbie Gry Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Makaron Gra Ciasto Gry Torty Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Pizza Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe