Świąteczne Ciasto | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Świąteczne Ciasto – znajdź wszystkie potrzebne składniki w lodówce i rozpocznij przyrządzanie wspaniałego ciasta z odrobina szampana. Zaskocz swoich gości!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.7/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 5 666 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Lody Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Zupy Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gra Deser Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Bar Barbie Gry Gry Fast Food Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Zręcznościowe