Świąteczne Ciasto - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Świąteczne Ciasto – znajdź wszystkie potrzebne składniki w lodówce i rozpocznij przyrządzanie wspaniałego ciasta z odrobina szampana. Zaskocz swoich gości!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.7/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 7 358 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Lody Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Bar Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser