Świąteczne Ciasto - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Świąteczne Ciasto – znajdź wszystkie potrzebne składniki w lodówce i rozpocznij przyrządzanie wspaniałego ciasta z odrobina szampana. Zaskocz swoich gości!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.7/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 7 218 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Lody Gry Pieczenie Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Torty Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Zupy Słodkie Gry Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Fast Food Gry Obiad Gry Warzywa Gra Deser Barbie Gry Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Śniadanie