Świąteczne Ciasto | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Świąteczne Ciasto – znajdź wszystkie potrzebne składniki w lodówce i rozpocznij przyrządzanie wspaniałego ciasta z odrobina szampana. Zaskocz swoich gości!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.7/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 5 994 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Fast Food Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Kurczak Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Lody Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Torty Gry Kuchnia Gry Bar Gra Ciasto Gry Zupy Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Obiad Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Hamburgery