Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Świąteczne Ciasto Barbie – Barbie upiekła świąteczne ciasto, a ciebie prosi o jego udekorowanie. Klikaj w ikonki na górze strony, żeby zmienić polewę, słodkie dekoracje czy smak ciasta. Spraw, by Barbie była mile zaskoczona przy bożonarodzeniowym stole!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1262 razy
Zobacz także:
Gry Dekorowanie, , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Lody Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gra Deser Gry Ciastka Gry Bar Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Makaron Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Pizza Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę