Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Świąteczne Ciasto Barbie – Barbie upiekła świąteczne ciasto, a ciebie prosi o jego udekorowanie. Klikaj w ikonki na górze strony, żeby zmienić polewę, słodkie dekoracje czy smak ciasta. Spraw, by Barbie była mile zaskoczona przy bożonarodzeniowym stole!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1410 razy
Zobacz także:
Gry Dekorowanie, , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Lody Gry Pizza Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Przepisy Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie