Świąteczna Kuchnia - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Świąteczna Kuchnia – wejdź do kuchni Świętego Mikołaja i zrób mu niespodziankę. Bądź pierwszą osobą, która zaskoczy samego Świętego i przygotuje w jego świątecznej kuchni pyszne ciasto. Wszystkie potrzebne składniki są na półkach, strzałka oraz żółte podświetlenie pokazują co w danej chwili należy użyć. Kliknij na tą rzecz i przeciągnij ją do misy. Udanych wypieków!

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.6/10 (liczba ocen: 16)
Grano już: 7 479 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Makaron Gra Deser Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Zupy Gry Ciastka Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Bar Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Obiad Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Przepisy