Świąteczna Kuchnia - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Świąteczna Kuchnia – wejdź do kuchni Świętego Mikołaja i zrób mu niespodziankę. Bądź pierwszą osobą, która zaskoczy samego Świętego i przygotuje w jego świątecznej kuchni pyszne ciasto. Wszystkie potrzebne składniki są na półkach, strzałka oraz żółte podświetlenie pokazują co w danej chwili należy użyć. Kliknij na tą rzecz i przeciągnij ją do misy. Udanych wypieków!

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.6/10 (liczba ocen: 16)
Grano już: 7 390 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Pieczenie Barbie Gry Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Bar