Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Świąteczna Ciastkarnia (Christmas Cookies) – bohaterka tej gry pierwszy raz zostanie z ciastkarnią na głowie. I to przed świętami. Towarzyszcie jej w obsłudze klientów, by nie było jej smutno samej. Z polskich instrukcji wszystkiego się dowiecie.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 244 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Owoce Gra Deser Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Torty Gry Śniadanie Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Pizza Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Bar Słodkie Gry Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę