Świąteczna Ciastkarnia | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Świąteczna Ciastkarnia (Christmas Cookies) – bohaterka tej gry pierwszy raz zostanie z ciastkarnią na głowie. I to przed świętami. Towarzyszcie jej w obsłudze klientów, by nie było jej smutno samej. Z polskich instrukcji wszystkiego się dowiecie.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 734 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Słodkie Gry Barbie Gry Gry Zupy Gry Bar Gry Owoce Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Lody Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gra Deser Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Pizza Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Torty Gry Fast Food Gry Makaron