Świąteczna Ciastkarnia | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Świąteczna Ciastkarnia (Christmas Cookies) – bohaterka tej gry pierwszy raz zostanie z ciastkarnią na głowie. I to przed świętami. Towarzyszcie jej w obsłudze klientów, by nie było jej smutno samej. Z polskich instrukcji wszystkiego się dowiecie.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 089 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Lody Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Bar Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Pizza Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Torty Gra Deser