Sushi - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Sushi – poczuj się jak w japońskiej restauracji i zadbaj o wygląd podawanego sushi. Zmieniaj wystrój, dobierz odpowiedni talerz oraz jego wzorek. Wybierz rodzaj i kształt sushi, które najbardziej Ci odpowiada, a następnie dobierz dodatki. Nie zapominaj o pałeczkach.

Sterowanie – klikaj myszka na ikonki ryby.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.6/10 (liczba ocen: 17)
Grano już: 6 894 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Obiad Gra Ciasto Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Ciastka Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Owoce Barbie Gry