Sushi w Wersji Ninja - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Sushi w Wersji Ninja (Cooking Ninja Sushi) – To jest prawdziwa walka z czasem i przeciwnościami. Ale Ninja sobie z nimi poradzi, jeśli jej tylko pomożecie. Szybko dobierzcie składniki, wrzucajcie i pilnujcie. Nie tylko ognia i czasu, ale i bezpieczeństwa waszego dania np. przed ptakami. A to dopiero początek przygód z gotowaniem.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 709 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Obiad Gry Makaron Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Kuchnia Gry Lody Gra Deser Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Ciastka Gry Zupy Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Kanapki