Sushi w Wersji Ninja - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Sushi w Wersji Ninja (Cooking Ninja Sushi) – To jest prawdziwa walka z czasem i przeciwnościami. Ale Ninja sobie z nimi poradzi, jeśli jej tylko pomożecie. Szybko dobierzcie składniki, wrzucajcie i pilnujcie. Nie tylko ognia i czasu, ale i bezpieczeństwa waszego dania np. przed ptakami. A to dopiero początek przygód z gotowaniem.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 142 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Hamburgery Gry Torty Gry Warzywa Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Makaron Słodkie Gry Gry Obiad Gra Deser Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Ciastka