Sushi w Wersji Ninja - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Sushi w Wersji Ninja (Cooking Ninja Sushi) – To jest prawdziwa walka z czasem i przeciwnościami. Ale Ninja sobie z nimi poradzi, jeśli jej tylko pomożecie. Szybko dobierzcie składniki, wrzucajcie i pilnujcie. Nie tylko ognia i czasu, ale i bezpieczeństwa waszego dania np. przed ptakami. A to dopiero początek przygód z gotowaniem.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 419 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Torty Gra Deser Gry Bar Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Lody Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Kurczak Barbie Gry Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Zupy Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Obiad Gry Przepisy