Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Sushi w Wersji Ninja (Cooking Ninja Sushi) – To jest prawdziwa walka z czasem i przeciwnościami. Ale Ninja sobie z nimi poradzi, jeśli jej tylko pomożecie. Szybko dobierzcie składniki, wrzucajcie i pilnujcie. Nie tylko ognia i czasu, ale i bezpieczeństwa waszego dania np. przed ptakami. A to dopiero początek przygód z gotowaniem.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 214 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Pizza Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Bar Słodkie Gry Gry Lody Gry Fast Food Gry Przepisy Gra Deser Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Zupy