Sushi Roszpunki | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Sushi Roszpunki (Pregnant Rapunzel Sushi Carvings) – dziś wykonacie z Roszpunką wspaniałe japońskie danie – sushi. Księżniczka spodziewa się dziecka, więc pomóżcie jej przygotować krok po kroku ten zdrowy posiłek. Po zebraniu wszystkich składników zwińcie w glony ryż z dodatkami i gotowe!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 873 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Przepisy Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Owoce Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Pizza Gry Zupy Gry Fast Food Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Obiad Gry Torty Gry Kanapki