Sushi Roszpunki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Sushi Roszpunki (Pregnant Rapunzel Sushi Carvings) – dziś wykonacie z Roszpunką wspaniałe japońskie danie – sushi. Księżniczka spodziewa się dziecka, więc pomóżcie jej przygotować krok po kroku ten zdrowy posiłek. Po zebraniu wszystkich składników zwińcie w glony ryż z dodatkami i gotowe!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 305 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Bar Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Owoce Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Makaron Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Lody Gry Obiad Gra Deser Gry Zręcznościowe