Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Super Pisanka (Easter Eggs Decoration) – Pisanki to tradycja wielkanocna. Bez nich koszyczek nie będzie gotowy do końca. Zanim weźmiemy w rączki prawdziwe jajka, może warto poćwiczyć i zainspirować się wirtualnie. Zapraszamy do fantastycznego zdobienia pisanek.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 630 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Makaron Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Słodkie Gry Barbie Gry Gry Owoce Gry Torty Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Bar Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Fast Food