Super Pisanka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Super Pisanka (Easter Eggs Decoration) – Pisanki to tradycja wielkanocna. Bez nich koszyczek nie będzie gotowy do końca. Zanim weźmiemy w rączki prawdziwe jajka, może warto poćwiczyć i zainspirować się wirtualnie. Zapraszamy do fantastycznego zdobienia pisanek.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 361 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Fast Food Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Ciastka Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Zupy Słodkie Gry Gry Makaron Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Lody Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Kanapki