Super Pisanka | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Super Pisanka (Easter Eggs Decoration) – Pisanki to tradycja wielkanocna. Bez nich koszyczek nie będzie gotowy do końca. Zanim weźmiemy w rączki prawdziwe jajka, może warto poćwiczyć i zainspirować się wirtualnie. Zapraszamy do fantastycznego zdobienia pisanek.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 272 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Lody Gry Hamburgery Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Torty Gry Warzywa Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Zupy Gra Ciasto Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Kanapki Gry Pizza Gry Przepisy Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą