Super Pisanka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Super Pisanka (Easter Eggs Decoration) – Pisanki to tradycja wielkanocna. Bez nich koszyczek nie będzie gotowy do końca. Zanim weźmiemy w rączki prawdziwe jajka, może warto poćwiczyć i zainspirować się wirtualnie. Zapraszamy do fantastycznego zdobienia pisanek.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 261 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Kanapki Słodkie Gry Barbie Gry Gry Makaron Gry Torty Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Obiad Gra Deser Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Fast Food