Super Lody - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Hamburger nie wywodzi się od słowa Ham (ang. szynka), ale od niemieckiego miasta Hamburg. Hamburgera czyli "befsztyk po hambursku" wymyślił w 1904 roku niemiecki garncarz Fletcher Davis, który pewnego razu swoim gościom w barze w Teksasie zaproponował kotlet na grzance z sałatą, musztardą i majonezem. Tak powstał znany dziś na całym świecie hamburger i jego różne odmiany jak cheeseburger, fishburger czy chickenburger.
Trwa ładowanie gry...

Super Lody – zadanie w tej grze polega na przeciągnięciu wafelka na odpowiedni pojemnik z lodami niebieskimi lub białymi. Wtedy gałka zostanie nałożona i możemy podać loda klientowi. Ważne jest, aby dobrze podawać lody, jeśli zrobimy coś nie tak możemy loda wyrzucić do kosza. Na sprzedaży zarabiamy pieniążki, a więc do dzieła. Jeśli zbierzecie wystarczającą ilość, przechodzicie do kolejnego poziomu gry.

Sterowanie – klikaj i przeciągaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 7 324 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Zupy Gry Owoce Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Lody Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Kuchnia Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Fast Food Gry Makaron Gry z Czekoladą