Super Lody - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Super Lody – zadanie w tej grze polega na przeciągnięciu wafelka na odpowiedni pojemnik z lodami niebieskimi lub białymi. Wtedy gałka zostanie nałożona i możemy podać loda klientowi. Ważne jest, aby dobrze podawać lody, jeśli zrobimy coś nie tak możemy loda wyrzucić do kosza. Na sprzedaży zarabiamy pieniążki, a więc do dzieła. Jeśli zbierzecie wystarczającą ilość, przechodzicie do kolejnego poziomu gry.

Sterowanie – klikaj i przeciągaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 7 732 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gra Deser Gry Śniadanie Gry Lody Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Makaron Gry Owoce Słodkie Gry Gry Obiad Gry Zarabianie Barbie Gry Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe