Super Lody - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Super Lody – zadanie w tej grze polega na przeciągnięciu wafelka na odpowiedni pojemnik z lodami niebieskimi lub białymi. Wtedy gałka zostanie nałożona i możemy podać loda klientowi. Ważne jest, aby dobrze podawać lody, jeśli zrobimy coś nie tak możemy loda wyrzucić do kosza. Na sprzedaży zarabiamy pieniążki, a więc do dzieła. Jeśli zbierzecie wystarczającą ilość, przechodzicie do kolejnego poziomu gry.

Sterowanie – klikaj i przeciągaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 7 907 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Makaron Gry Kurczak Gry Owoce Gry Bar Gry Zarabianie Barbie Gry Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Torty Gry Ciastka Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Warzywa