Super Lody - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Super Lody – zadanie w tej grze polega na przeciągnięciu wafelka na odpowiedni pojemnik z lodami niebieskimi lub białymi. Wtedy gałka zostanie nałożona i możemy podać loda klientowi. Ważne jest, aby dobrze podawać lody, jeśli zrobimy coś nie tak możemy loda wyrzucić do kosza. Na sprzedaży zarabiamy pieniążki, a więc do dzieła. Jeśli zbierzecie wystarczającą ilość, przechodzicie do kolejnego poziomu gry.

Sterowanie – klikaj i przeciągaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 7 409 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Zupy Gry Owoce Gry Makaron Gry Kurczak Gry Bar Gry Śniadanie Gra Deser Gry Fast Food Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Słodkie Gry